hizmet alımlarında özel sektör iş deneyim belgesi

İhale soruları

Ekap e-teklif uygalamasında değişiklik

17.07.2019 14:41
  E TEKLİFLERİN VERİLMESİNDEN ÖNCE DOSYA E- İMZA İLE İNDİRİLECEK SONRA EKAP ANA SAYFADA KIRMIZI İLE İŞARETLİ BÖLÜME  TIKLANARAK AÇILAN SAYFADA TEKLİF VERİLMEK İSTENEN İHALE SEÇİLEREK YETERLİK TABLOSU DOLDURULACAK VE KAYDEDİLECEK. DAHA SONRA E TEKLİF VERME SAYFASINA GİDİLDİĞİNDE EKAPTAN...

UZUN TATİLLERDE İHALE SÜRECİ VE İHALE DANIŞMANI

30.05.2019 14:26
İhale danışmanı   Ülkemizde sık karşılaştığımız bir durum var yine karşımızda. Eğer ihale işiyle uğraşıyor iseniz yukarıda  bahsettiğimiz tanımlamalara tatil dönemlerinde daha çok dikkat etmeniz gerekecektir.   Bildiğiniz üzere ihale süreçlerinde sürelerin  kesin sonuç doğurma...

FİRMALARIN DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONULAR

27.11.2015 13:44
                                          4734 sayılı Kanuna göre yapılacak ihalelerde;                            ...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

İhalelerde, tekliflerin değerlendirilmesi yürürlükte olan mevzuata göre yapılmaktadır.

İhaleye hazırlanırken ve teklif vermeden önce;  ihale ilan tarihi  – ihale davet tarihi ve ihale tarihi itibarı ile yürürlükte olan mevzuata göre belge hazırlanmasına dikkat edilmelidir.

Zira her türlü KİK kararları ve YARGI KARARLARI ’da,  uyuşmazlık konusu ihale ile ilgili yürürlükte olan mevzuatına göre karar verilmektedir.

Bu nedenle önceki yayımlanmış konusu ile ilgili MEVZUATI DEĞİŞEN ; KİK KARARLARI - YARGI KARARLARI – ile tarafımızdan yapılmış yorum ve paylaşımların  geçerli olmadığı ve emsal ve kaynak olarak kullanılamayacağı bilinmelidir.

 

Yeni kayıt yarat

KİTAPLARIM

 

KAMU İHALE SÜRECİ

HESAPLAMA ARAÇLARI